Więcej

Pasje, które pomagają mi w pracy

Słowo

Słowo mówione lub wyrażane ciałem. Zawsze mnie to dziwiło na ile sposobów można wyrazić jedno słowo. Może dlatego w moim życiu pojawiło się zamiłowanie do bycia lektorem… Może dlatego nauczyłem się języka migowego i nie obca jest mi sztuka mimu… Zajmuje mnie barwa i brzmienie słowa.

Scena

Scena to przestrzeń bardzo bogata. Właściwie to wszystko zależy od naszej wyobraźni, która tak jak scena może pomieścić wszystko. Scena, widownia, kurtyna, utwory oraz artyści towarzyszą mi od zawsze. Od kilku lat prowadzę Przeglądy Twórczości Artystycznej Warszawskich Domów Pomocy Społecznej oraz Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Placu Teatralnym.

Radio

Gdy myślę o radiu to zawsze w kontekście dwudziestolecia międzywojennego, epoki, którą bardzo polubiłem. Polubiłem także pracę radiową. Rozpoczęło się od spotkania z p.Andrzejem Matulem, który zainspirował mnie do spełniania radiowych marzeń. I tak się stało. Swoje pierwsze kroki stawiałem w Radiu Niepokalanów gdzie uczyłem się radiowych form. Tam były próby tworzenia audycji, reportaży, słuchowisk. Po drodze było Radio Bajka w którym byłem animatorem radiowym a potem Radio Warszawa, gdzie jestem do dzisiaj realizatorem i prezenterem.