Opinie

Wasze rekomendacje

Zobacz referencję

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych, Urząd Miasta Warszawa

“Pan Mariusz Dorot poprowadził wykład w bardzo interesujący sposób.
okazał się osobą kreatywną i pełną pasji. Z łatwością pobudził słuchaczy do
aktywnego uczestnictwa w warsztacie; otwarcie reagował na spontaniczne
uwagi i pytania uczestników.”

Zobacz referencję

Marta Pestka

Kierownik Domu Dziennego Pobytu, Ośrodek Pomocy Społecznej

“Program warsztatów był ciekawy i sam warsztat został bardzo dobrze
i dynamicznie przeprowadzony przez pana. Myślę, ze bardzo ważne było pokazanie opiekunom, jak wygląda komunikacja z chorym oparta na cierpliwości, bez cienia agresji.”

Zobacz referencję

Magdalena Bartoszewicz

Specjalista ds. społecznych, Caritas Polska

“Na wysoką ocenę zasługuje nie tylko jakość poprowadzenia gali, ale również profesjonalne przygotowanie, organizacja i sposób w jaki komunikował się z uczestnikami uroczystości.”

Zobacz referencję

Tomasz Pactwa

Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych, Urząd Miasta Warszawa

“Prelegent niezwykle umiejętnie i emocjonalnie przedstawił temat. Nawiązał bardzo dobry kontakt ze słuchaczami, jak również z uczestnikami warsztatów.”

Zobacz referencję

Anna Suchon

koordynator projektu, Zespół Szkół Ogólnokształcących

„Przystanek Alzheimer” jest niezmiernie wdzięczny Panu Mariuszowi za poprowadzenie tak cennego i kreatywnego szkolenia, ukazującego nowe aspekty i sposoby docierania do osób z dysfunkcjami pamięci.

Zobacz referencję

Str.2

Małgorzata Musiał

koordynator projektu, mbU

“Prowadzący jest doskonale przygotowany merytorycznie, a omawiane zagadnienia obrazuje odpowiednimi przykładami. Pan Dorot oprócz części teoretycznej, bardzo dużo czasu poświęca na warsztaty i ćwiczenia praktyczne, które można w całości wykorzystać we własnej pracy.”

Zobacz referencję

Andrzej Majewski

Dyrektor, Akademia Psychomotoryki i Motopedagogiki

“Przy wszystkich wspólnych przedsięwzięciach Pan Mariusz Dorot wykazuje się inwencją, zaangażowaniem, rzetelnością, starannością przygotowania scenariuszy, doskonałą organizacją pracy oraz umiejętnością pracy w zespole. Niewątpliwym atutem Pana Mariusza Dorota, jest jego głos i sposób mówienia, ujmujący ludzi. Podkreślić należy również, że w swojej pracy wykazuje się empatią oraz niezwykle ciepłym i serdecznym stosunkiem do drugiego człowieka.”

Zobacz referencję

Anita Kucharska

Kierownik, Ośrodek Wsparcia dla Seniorów

“Pan Mariusz Dorot dał się poznać jako osoba odpowiedzialna, komunikatywna, empatyczna i wrażliwa na potrzeby drugiego człowieka. Jego postawa pełna szacunku, ciepła i serdeczności wobec Mieszkańców.”

 

Zobacz referencję

Ewa Chmielewska

Dyrektor, Dom Pomocy Społecznej

“Zajęcia prowadzone przez pana Mariusza Dorota były przygotowane w sposób profesjonalny i różnorodny. Podczas ich realizacji zwracał uwagę na wszystkich uczestników. Nawiązał świetny kontakt z mieszkańcami. Do każdej osoby podchodził indywidualnie. Wykazał się dużą elastycznością w stosunku do uczestników reagując na ich zmieniające się samopoczucie. Podczas kolejnych spotkań przybywało chętnych osób do brania udziału w prowadzonych zajęciach.”

 

Zobacz referencję

s.Kordiana, Jolanta Szołtysek

Dyrektor, Dom Pomocy Społecznej

“Pan Mariusz ma bardzo indywidualne podejście do każdej osoby, zna nie tylko jej imię ale też usposobienie i potrafi to wykorzystać podczas zajęć. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone i nikt na nich się nie nudzi, także i ja mogłam poczuć się jak w rodzinie, swobodnie i naturalnie. Wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w proponowanych zabawach i ćwiczeniach, do których pan Mariusz potrafił ich zmotywować.”

 

Anna Kisza

Pielęgniarka

“Zauważyłam,że uczestnicy ćwiczeń stają się bardziej ruchliwi i jak to niektórzy mówili: czują mięśnie, o których istnieniu już dawno zapomnieli. Widać również, że uczestnictwo oraz kontakt z innymi współuczestnikami w grupie przynosi im radość i dobrze wpływa na ich samopoczucie.”

 

Zobacz referencję

Magda Kozłowska

praktykantka

“Mariusz Dorot to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, wiele mu zawdzięczam. Na przykład dzięki niemu zostałam lektorem, czego przedtem nie robiłem.”

 

Zobacz referencję

Tadeusz Jarzębski

Uczestnik

“W pracy pan Mariusz wyróżnił się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz doświadczeniem. Dzięki taktowi, kulturze i poczuciu humoru z łatwością nawiązywał kontakt z uczestnikami imprezy, którą prowadził jako konferansjer.”

 

Zobacz referencję

Irena Chmiel

Zastępca Dyrektora Biura Polityki Społecznej, Urząd m.st. Warszawy

“Seniorzy bawili się świetnie, korzystając ze wszystkich interesujących propozycji rozrywek i rekreacji. Atmosfera beztroski i radości pozwoliła na relaks i oderwanie się od codziennych trosk.”

 

Zobacz referencję

Bogusława Biedrzycka

Dyrektor, Ośrodek Pomocy Społecznej

“Podziękowanie za aktywną współpracę, umiejętność łączenia pokoleń…”

 

Zobacz referencję

Agnieszka Zygmunciak

Dyrektor Biblioteki