Opinie

Wasze rekomendacje

Mariusz jest bardzo zaangażowany w projekt, którego się podejmuje. W związku z tym, że ma bardzo duże doświadczenie i jest profesjonalistą efekty jego pracy są zachwycające. Zawsze udziela cennych wskazówek i zwraca uwagę na detale, które składają się na perfekcyjną całość. Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność prowadzić z nim wydarzenie Projekt: Nasz Ślub, bo byłam spokojna, że pomimo mojego niewielkiego doświadczenia Mariusz wyratuje mnie z nie jednej słownej opresji. Gorąco polecam!

Kamila Romanow

Wedding planner, Wedding Heaven

Przy wszystkich wspólnych przedsięwzięciach Pan Mariusz Dorot wykazuje się inwencją, zaangażowaniem, rzetelnością, starannością przygotowania scenariuszy, doskonałą organizacją pracy oraz umiejętnością pracy w zespole.. Niewątpliwym atutem Pana Mariusza Dorota, jest jego głos i sposób mówienia, ujmujący ludzi. Podkreślić należy również, że w swojej pracy wykazuje się empatią oraz niezwykle ciepłym i serdecznym stosunkiem do drugiego człowieka.

Zobacz referencję

Anita Kucharska

Kierownik ośrodka, Ośrodek Wsparcia dla Seniorów

Zajęcia prowadzone przez pana Mariusza Dorota były przygotowane w sposób profesjonalny i różnorodny. Podczas ich realizacji zwracał uwagę na wszystkich uczestników. Nawiązał świetny kontakt z mieszkańcami. Do każdej osoby podchodził indywidualnie. Wykazał się dużą elastycznością w stosunku do uczestników reagując na ich zmieniające się samopoczucie. Podczas kolejnych spotkań przybywało chętnych osób do brania udziału w prowadzonych zajęciach.

Zobacz referencję

s.Kordiana, Jolanta Szołtysek

Dyrektor, DPS im. Św.Józefa

W pracy pan Mariusz wyróżnił się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz doświadczeniem. Dzięki taktowi, kulturze i poczuciu humoru z łatwością nawiązywał kontakt z uczestnikami imprezy, którą prowadził jako konferansjer…

Zobacz referencję

Irena Chmiel

Zastępca Dyrektora Biura Polityki Społecznej, Urząd m.st. Warszawy

Zauważyłam,że uczestnicy ćwiczeń stają się bardziej ruchliwi i jak to niektórzy mówili: ‘czują mięśnie, o których istnieniu już dawno zapomnieli. Widać również, że uczestnictwo oraz kontakt z innymi współuczestnikami w grupie przynosi im radość i dobrze wpływa na ich samopoczucie.

Zobacz referencję

Magda Kozłowska

DPS Budowlani w Warszawie

Mariusz Dorot to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, wiele mu zawdzięczam. Na przykład dzięki niemu zostałam lektorem, czego przedtem nie robiłem. Dzięki niemu nagrałem kilka płyt, a na czoło wysunęła się płyta Promieniowanie Ojcostwa Karola Wojtyły, gdzie byłem głównym lektorem…”

Zobacz referencję

Tadeusz Jarzębski

Seniorzy bawili się świetnie, korzystając ze wszystkich interesujących propozycji rozrywek i rekreacji. Atmosfera beztroski i radości pozwoliła na relaks i oderwanie się od codziennych trosk…

Zobacz referencję

Bogusława Biedrzycka

Dyrektor, OPS dzielnicy Wola